MATROCK Forum
İÇERİĞİMİZİ SADECE ÜYELERİMİZ KULLANABİLİR
Merhaba MatRoCk FoRuM'un tüm Hizmetlerinden Faydalanabilmek Ve Paylaşımlarda Bulunmak İçin Lütfen Kaydolun
Ayrıca ForumSAyfamızda Degişikliklere Gidiyoruz! ! ! İçerigimizi Dahada Genelleştiriyoruz İşimiz Zorlaşacagından Modaratorler Alınacaktır Forum Sayfamıza Bilginize

Join the forum, it's quick and easy

MATROCK Forum
İÇERİĞİMİZİ SADECE ÜYELERİMİZ KULLANABİLİR
Merhaba MatRoCk FoRuM'un tüm Hizmetlerinden Faydalanabilmek Ve Paylaşımlarda Bulunmak İçin Lütfen Kaydolun
Ayrıca ForumSAyfamızda Degişikliklere Gidiyoruz! ! ! İçerigimizi Dahada Genelleştiriyoruz İşimiz Zorlaşacagından Modaratorler Alınacaktır Forum Sayfamıza Bilginize
MATROCK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yerel diskleri açamıyorum

2 posters

yerel diskleri açamıyorum Empty yerel diskleri açamıyorum

Mesaj tarafından yildirayfm C.tesi Ocak 24 2009, 14:27

sorunsuz çalışmakta olan flash belleğimi açamak istediğimde alışılmadık bir durum olan birlikte aç yönergesi çıktı karşıma sonraki zamanlarda aynı durum yerel disk c ve d içinde birlikte aç ibaresi çıkmaya başladı. bunların yanı sıra msn ve expoler e erişimimde bir şekilde engellenir olmuştu ( muhtemelen virüs) pc ye format attım. şu an expoler e girebiliyorum msn kullanabiliyorum lakin yerel disklere erişim engellenmiştir ibaresi çıktı klasörleri yönetten gizli dosyalara izin ver dediğimde formattan önceki birlikte aç yönergesi çıktı.
sonuç şu an yerel disk c ve d ye çalıştırdan ve adres çubuguuna yerel disk in adını yazarak girebiliyorum. mause ile giremiyor olma sorununu nasıl giderebilirim. şimdiden teşekürler
yildirayfm
Üye
Üye

Erkek
Doğum tarihi : 01/12/82
Memnunmusunuz ? :
yerel diskleri açamıyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100yerel diskleri açamıyorum Right_bar_bleue

yerel diskleri açamıyorum Empty Geri: yerel diskleri açamıyorum

Mesaj tarafından Kurucu Çarş. Ocak 28 2009, 12:23

Sorunu Araştırıyorum yıldırayfm bı çok çözum yontemı Var bunlardan bir kaçı ;
buyük bir ihtimalle virürs girmiş olabilir autorun.exe , host.exe virüsleri gibi bunardan kurtulmakta çok basit
Herhangi bir klasörü açarak
1 - Araçlar / Klasör Seçenekleri / Görünüm menüsüne gir.
2 - Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretle.
3 - Korunan işletim sistemi dosyalrını gizle (önerilen) işaretini kaldır.
bu işlemleri yapıp tamam dedikten sonra hangi sürücünde sorun varsa sağ tıkla aç ve orada bulunan autorun.exe, host.exe dosyalarını sil.
Sistemini yeniden başlatırsan sorun kalmaz.

Bundan BAşka Pc'e format atarak kurtulabilrisn ama sen format attıgın halde sorunun halen aynı oldgunu söylmeişin bunu nedenı Xp Format Cd sinin bozuk olmasıdır.
Virüs bulaştıgı için olduysa eger güzel bir antivirüs progrmaı ıle onu sildiginde duzelir kaysperk 2009 tavsiye edrim

Umarım işine yarar bunlardan birisi
Kurucu
Kurucu
Aktif Üye
Aktif Üye

Erkek
Doğum tarihi : 20/11/90
İş/Hobiler : PC - Tasarım
Lakap : cHndGn
Takım : yerel diskleri açamıyorum Galata10
Memnunmusunuz ? :
yerel diskleri açamıyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100yerel diskleri açamıyorum Right_bar_bleue

Ruh Hali : yerel diskleri açamıyorum Canli10

https://facebook.com/cHndgn