MATROCK Forum
İÇERİĞİMİZİ SADECE ÜYELERİMİZ KULLANABİLİR
Merhaba MatRoCk FoRuM'un tüm Hizmetlerinden Faydalanabilmek Ve Paylaşımlarda Bulunmak İçin Lütfen Kaydolun
Ayrıca ForumSAyfamızda Degişikliklere Gidiyoruz! ! ! İçerigimizi Dahada Genelleştiriyoruz İşimiz Zorlaşacagından Modaratorler Alınacaktır Forum Sayfamıza Bilginize

Join the forum, it's quick and easy

MATROCK Forum
İÇERİĞİMİZİ SADECE ÜYELERİMİZ KULLANABİLİR
Merhaba MatRoCk FoRuM'un tüm Hizmetlerinden Faydalanabilmek Ve Paylaşımlarda Bulunmak İçin Lütfen Kaydolun
Ayrıca ForumSAyfamızda Degişikliklere Gidiyoruz! ! ! İçerigimizi Dahada Genelleştiriyoruz İşimiz Zorlaşacagından Modaratorler Alınacaktır Forum Sayfamıza Bilginize
MATROCK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanun Benim - Appaloosa (10 Nisan 2009 )

Kanun Benim  - Appaloosa (10 Nisan 2009 ) Empty Kanun Benim - Appaloosa (10 Nisan 2009 )

Mesaj tarafından bülent_ülüs C.tesi Nis. 04 2009, 20:37

Kanun Benim  - Appaloosa (10 Nisan 2009 ) 4427-appa-a Tür : Western
Gösterim Tarihi :
Yönetmen :
Ed Harris
Senaryo : Robert Knott , Ed Harris , Robert B. Parker (Kitap)
Yapım :
2008, ABD , 114 dk.
<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" border=0><tr><td class=item align=middle>
Oyuncular

Robert Jauregui (Marshall Jack Bell) , Jeremy Irons (Randall Bragg) , Timothy V. Murphy ( Vince) , Luce Rains ( Dean) , James Tarwater (Chalk) , Boyd Kestner (Bronc) , Renée Zellweger (Allison French) , Ed Harris (Virgil Cole) , Viggo Mortensen (Everett Hitch) </TD></TR></TABLE>
1882 New Mexico, Appaloosa kasabası. Kanunsuzluk ve karmaşanın hüküm sürdüğü kasabalara seyyah olarak giden iki arkadaş Virgil ve Everett, gittikleri yerlerde kanun adamı olarak görev yaparlar.

Kasabadaki halk uzun süredir Randall isimli bir çiftlik sahibi tarafından zulüm görmektedir. Randall’ı asmak üzere mahkemeye çıkaran ikilinin plânları kasabaya gelen dul bir kadının varlığıyla değişir.

2008 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyeri yapılan film, suç yazarı Robert B. Parker'ın 2005 yılı baskılı Appaloosa adlı romanından uyarlamadır.
bülent_ülüs
bülent_ülüs
Üye
Üye

Erkek
Doğum tarihi : 16/08/92
Memnunmusunuz ? :
Kanun Benim  - Appaloosa (10 Nisan 2009 ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kanun Benim  - Appaloosa (10 Nisan 2009 ) Right_bar_bleue

- Similar topics